| Englishman18 a întrebat:

Am un CD Audio care are 17 piese pe el. Nu este deloc zgariat merge bine pana pe la piesa 12 dar dupa aceea incepe sa se auda sacadat. L-am oprit si am incercat sa selectez direct, din start) melodia nr 12 sau 13 pana la 17, dar nu se poate...sta pur si simplu CD Player-ul si se incarca. Nu vreau sa credeti ca poate aparatul meu are ceva pentru ca am facut proba si la calculator. Este aceeasi problema..se blocheaza.
Credeti ca s-ar putea face ceva sa nu mai mearga asa? E ciudat pentru ca CD-ul nu este vechi, nu l-am scapat niciodata pe jos sau sa se zgarie cumva...

1 răspuns:
| BogdaneluluI a răspuns:

Se mai intampla.
Daca l-ai facut tu, mai arde-l (burn) inca o data.