| Dorotheea21 a întrebat:

Am vazut un videoclip rock, in el o "modela" supradimensionata gen Schiffer, Klum sau Christensen ii manevra
pe membrii trupei, acestia fiind redusi la dimensiunile unor papusi. Are cineva un nume pentru asta? sad

7 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salut!

Ce zici tu acolo imi rasuna a cu totul altceva. laughing))) N'Sync - Bye, bye, bye. laughing))))))

| Dorotheea21 explică (pentru Roxin):

Nu. sad
Fata era blonda iar un tip din trupa avea o barba lunga, impletita intr-un fir subtire.
Mor! sad

| Roxin a răspuns (pentru Dorotheea21):

Pffffff laughing))) O sa incerc sa mai cercetez. Am cumva in minte imaginea tipului de care spui.

| Dorotheea21 explică (pentru Roxin):

Credeam ca ai in minte imaginea fetei. happy Frumi, in costum de baie, iar aia mici, pe trupul ei. Un prieten are in cap numele trupei, zice ca ceva cu N. Neo, Nickel nu stiu cum. Daca spune si N'sync, ii dau o palma.
Uff!

| Roxin a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nickelback sa fie? big grin Ia sa cercetez eu big grin

| Dorotheea21 explică (pentru Roxin):

Nu e Rox. sad
Am sa o pun in playlist, ca Multumesc pentru eforturile tale.