| nicko a întrebat:

Aparuse acum cativa ani o melodie house in engleza si portugheza (sau turca sau araba ) nu stiu exact, refrenul cantat de un barbat (ceva gen le le le le le lei lei la) si restul de o fata.Stie cineva cum se numeste?

7 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

:)) ciudata descriere.
Nu bag mana-n foc, dar ar putea fi asta: http://www.youtube.com/watch?v=C3lWwBslWqg
P.S.: Cand am ascultat-o prima data si eu credeam ca arabul e de fapt o fata.

| nicko explică (pentru zăGhost):

E faina si asta, o stiu e de prin Clona, da aia era mai house, am auzit-o intr-o discoteca laughing

| zăGhost a răspuns (pentru nicko):

Aw, ma dau batuta in cazul asta, ca nu le am cu house-u'.

| PrESeUS a răspuns:

Pai daca ma iei cu la la la ioti spun cai lala songbig grin zi si u mai mult din melodie

| nicko explică (pentru PrESeUS):

Nu La la Song, ca ce caut eu e de vreo 5 ani si refrenul e chiar asa cum am scrislaughing

| PrESeUS a răspuns:

Du-te iar la discoteca si intreaba-l pe djrolling on the floorsi cerei tot play listul si cauta uwinking