| Montesquie123 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de rap. Care ar trebui sa fie tema primei melodii? M-am gandit la traiul din Romania, dar toti scriu despre asta si vreau ceva altfel.
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| aabaaab3278 a răspuns:

Dup-a parerea mea, trebuie sa povestesti niste experiente traite de tine. Ia-te dupa rap-ul american e fac in mare parte cel mai tare rap.
Daca vrei sa te ajut si sa te indrum lasa id-ul tau de mess si discutam.

| aabaaab3278 a răspuns (pentru aabaaab3278):

Dupa* ma scuzi am scris repede

| Montesquie123 explică (pentru aabaaab3278):

Avand in vedere ca am doar 16 ani, nu prea am experienta. M-am gandit sa fac o melodie in care sa ma prezint si sa spun alte prosti despre mine, dar nu cred ca este o idee buna

| aabaaab3278 a răspuns:

Cum ti-am zis... daca vrei sa te ajut imi dai ceva unde putem vorbi si te ajut.