| anonim_4396 a întrebat:

Asculta cineva muzica psihedelica? Daca da ce parere aveti despre ea? Ce trupe?

Răspuns Câştigător
| carpediem a răspuns:

Pink Floyd, Klaus Schulze, Tangerine Dream, Dead Can Dance, Kitaro si spre new age, Vangelis( Mithodea), Mike Oldfield.

9 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Doar rock psihedelic
Jimi Hendrix, Pink Floyd, The Doors...

| KristalPop a răspuns:

Pink Floyd, Black Lips, Satanochio, Dead Meadow, The Doors,...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mişto chestie: să întrebi cine ce ascultă pentru a afla trupe noi.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru anonim_4396):

Razi de mine si eu nu stiam? nu de alta dar nu asta e scopul intrebarii

| anonim_4396 explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

N-am motive să râd. E foarte ingenioasă ideea ta, deci felicitări!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru anonim_4396):

straight face dude nu am nevoie de nume noi.nu am 15 ani sa pun intrebari cacacioase gen ca sa aflu muzica nou. exista google daca vreau sa caut.eram curioasa doar daca mai asculta cineva asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Red Hot Chili Peppers poti spune chiar ca e genul inventat de ei..bine nu excludem pink floyd dar sunt niste pionieri ai rockului psihiadelic

| JoiMov a răspuns:

Http://www.comitetulastral.eu/category/dxm-studio-2/
Uite aici muzica psihedelica faina..sunt incepator :3 eu o fac