| Mamicaaa a întrebat:

Asta e cel mai vizionat clip youtube http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4&ob=av3n?

Răspuns Câştigător
| SweetDreamss a răspuns:

Dapz si pe langa faptul ca e cel mai vizionat este si cel care are mai multe dislike-uri decat like-uri. Pe locul doi e Lady Gaga cu Bad Romance si pe trei Shakira cu Waka Waka.winking

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Bine că m-ai făcut să-i fac o vizualizare în plus straight face

| TaciSiNuTeMaiUitaLaNume a răspuns (pentru FucktheSystem):

Ai facut chat la intrebarea astarolling on the floor)

| FucktheSystem a răspuns:

ATunci de unde ști despre ce clip e vorba?

| FucktheSystem a răspuns:

Și eu am zis că nu vreau să fac vizualizări nici la average sevenfold și uite pe ce am dat click laughing

| FucktheSystem a răspuns:

Giastin Bibăr-Bebeluș
O să-ți răspund... când o să-mi apară laughing

| FucktheSystem a răspuns:

Adică vrei să mă faci să-ți dau mită? Poate semeni cu Gizăs dar n-ai aptitudini de Gizăs.
Oricum vezi cum ceri mită că te duc ca pedeapsă în pădurea spânzuraților și te las acolo, muahahaha laughing

| FucktheSystem a răspuns:

Nu mai sunt sataniștii sad
Și oricum spânzurații sunt mai înainte de sataniști.

| Mamicaaa explică:

@FucktheSystem ...mersi ca imi faci publicitate rolling on the floor

| TaciSiNuTeMaiUitaLaNume a răspuns:

Da e dar eu sunt anti justin.