| デイダラくん a întrebat:

Ati plans vreodata la o melodie? daca da la care si la ce parte?love struck

23 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=e5-Qw0Ti24Y
http://www.youtube.com/watch?v=zmbw8OycJrE
http://www.youtube.com/watch?v=bay2_TlJSbg
Mai ales la a treia plang de fiecare data cand o ascult sunt superbe melodiile. Bafta!

| Aiicha a răspuns:

Kelly Clarkson - Because Of You
http://www.youtube.com/watch?v=Ra-Om7UMSJc
Nu cred ca m-as putea rezuma la o parte a melodiei. ci la toata.Cand am vazut videoclipul m-am cutremurat pentru ca imi aminteste in mare parte de copilaria mea.

| mysterious a răspuns:

Marcelo Zarvos - Opening

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Da am plans la Pink - F**kin' Perfect. La partea cand fata ''isi scrie'' pe mana cu lama ''Perfect'', iar apoi isi da seama ca a fosr o greseala si se tunde scurt si se apuca de pictat.
Versurile melodiei si videoclipul cred ca ar face si cea mai nesuferita persoana din lume sa isi deschida sufletul :(

http://www.youtube.com/watch?v=ocDlOD1Hw9k

| thevampirediariesfever a răspuns:

Imi aduc aminte ca am plans la o melodie dedicata filmului,, Hachiko:A dog Story'', la tot vodeoclipul.Imi scapa numele acum!

| IIIx333III a răspuns:

Da, am plans. Nu mai stiu exact cum se numea melodia, era melodia de la finalul filmul Camp Rock The Final Jam, melodia de la concursul cu Camp Star, melodia cantata de Demi si Joe. Nu stiu de ce, pur si simplu le simt emotiile. Poate pentru faptul ca am trecut si eu printr-o infrangere, atunci cand stiam ca meritam sa castig. Plang mereu cand aud aceasta melodie, iar cand vad si videoclipul, pur si simplu...ma patrunde pana in inima...

| Akira a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RiSfTyrvJlg

La toata melodia. M-a facut sa am regrete:(

| Akira a răspuns:

Enrique iglesias-hero

| SteauaNordului a răspuns:

Madalina manole suflet gol

| alynutza_4886 a răspuns:

Carlos Baute - Quien te quiere como eu

| ℬaby a răspuns:

Da:
Bullet-A fost odata happy

Bye! Dar tu?

| kqwjy a răspuns:

Hey.
eu una, da, am plans la mai multe melodii.
pentru ca ma regaseam in ele, altfel nu cred ca as fi plans.
esra-relatie la distanta
george ft. shaaman & dora-ca doi copii
adda-minti muradre facute praf
voltaj-vara trecuta
nasta-evadatul
nane-ganduri la miezul noptii.

si referitor la ce parte, imediat ce am auzit un vers.
Desigur, le-am ascultat intr-un moment mai trist.
Goodbye;*.

| PuffuDement a răspuns:

Dj aligator - Close to you :(( Cat am putut sa plang la melodia asta :(( si mereu cand o aud plang :x http://www.youtube.com/watch?v=uEX2xlq6A9g

| mary123 a răspuns:

Da, Bullet - Abravia. Toata melodia mi s-a parut foarte frumoasa.

Si la Probleme de familie - Sisu si puya

| 알리나 a răspuns:

Eu la aceasta melodie am plans este foarte trista uitete si tu la ea

KISS -because I'm a girl

e foarte trista

| デイダラくん explică:

Eu.la morandi save me, bring me to life si promise this blushing

| Cătălina_6063 a răspuns:

Da la melodia asta

http://www.youtube.com/watch?v=A0BAssXgeHs

Acum o ascult si :((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Never had a dream come true. E veche da aproape mereu plangeam la ea. Nu stiu de ce. Nu mai stiu cine o canta da e destul sa scrii numa numele melodiei pe youtube :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA am plans la melodia evertyme de BRITNEY SPEARS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am plans la melodia lui Celine Dion-My heart will go on si la Mandy Moore-Cry si Only Hope...am plans pe tot parcursul melodiilor, dar la sfarsit mai mult crying

| Nico_1610 a răspuns:

Adda-Prietenie adevarata

| Ingerasha_8131 a răspuns:

Da...
La Omy-Iubire Moarta
thu?:*