| Bubi19 a întrebat:

Am nevoie de niște melodii pe care sa pot dansa putin mai sexy big grin Ma puteți ajuta? Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Andreea Banica ft. Smiley-Hooky Song
Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
D'Banj - Oliver Twist
Halestorm - Bad Romance
Lady Gaga - Born This Way
Rihanna - Where Have You Been
Ruby - Stinge Lumina
Alex Velea - Yamasha
Alexandra Stan ft. Carlprit - 1.000.000
Inna - Hot
Narcotic Sound & Christian D. - Danca Bonito
Narcotic Sound ft. Christian D - Mamasita
Matteo ft. Stella - Push It
Inna - More Than Friends
Jennifer Lopez - Goin' In ft. Flo Rida
Jennifer Lopez - On The Floor ft. Pitbull
Jennifer Lopez - Dance Again ft. Pitbull

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| alexa12345678 a răspuns (pentru bursuc001):

Ce te bgi tu ma? Veziti de bursucii tai!

| bursuc001 a răspuns (pentru alexa12345678):

Bună!

Ce-ar fi să-ţi vezi TU de treabă şi să NU te bagi în seamă fără rost!

Sau vrei o suspendare?

Cel mai bine ar fi să ai GRIJĂ cum te adresezi pe acest site şi să mai "studiezi" Regulamentul TPU ( că, DEJA, l-ai ÎNCĂLCAT )!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site POŢI citi Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

O zi frumoasă.

| alexa12345678 a răspuns (pentru bursuc001):

Cumva esti un obsdat de reguli? Probabila ca da asa ca si tie o zi frumoasa (cu deloc in fata) nu am incalcat regulamentul, din cate stiu eu si ma doare undeva daca mi se suspenda contul!(si nu mai pune linkuri cu regulamentu TPU ca oricum nu le citesc!)Crede-ma mai frumos de atat nu ma pot exprima.Hai pa pe vecie!