| Cloditta a întrebat:

Am o mare mare nedumerire: este adevarat ca cei de la SS501 (O formatie asiatica coreeana) s-au despartit? pentru ca eu am citit pe un site ca este adevarat, dar am auzit o piesa de a lor care a fost lansata de curand.
Va rog, sinceritate!
Si as mai dori sa cunosc cat mai multe pesoane care urmaresc filme si asculta muzica de acest gen.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xHiHix a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti faci griji! Toţi membrii grupului au părăsit ulterior DSP Entertainment pentru diferite ocupatii, dar ei încă mai intenţionează să rămână împreună, ca SS501.{si eu ascult muzica de acest gen}Sper ca ti-am fost de foloshappy.

1 răspuns:
| 인스피릿 a răspuns:

Ugh. they should have a comeback by the end of this year.
Au parasit DSP Entertainment, dar SS501 inca mai exista. Anul acesta ei au fost promovati solo, dar nope, SS501 is still here.