| TheExpert01 a întrebat:

Stie cineva de ce SS501 s-au desparit sau daca e adevarat ca s-au despartit? funda va rog fara badjocorituri.

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Toţi membrii grupului au părăsit ulterior DSP Entertainment pentru diferite ocupatii, dar ei încă mai intenţionează să rămână împreună, ca SS501.
Sper ca ti-am fost de folos happy

4 răspunsuri:
| TheExpert01 explică:

Deci vor mai inregistra? Si cam cand intentioneaza sa revina? daca stii daca nu nu e problema tot primesti funda

| TheExpert01 explică:

Dar de ce au parasit DSP entertainment si ce-i aia scuze dar sunt foarte curios ador muzica lor.

| monica2000 a răspuns (pentru TheExpert01):

Pai, din cauza ca contractul trupei lor a expirat si nu au avut ce sa faca sad. Dar scrie si pe Wikipedia, ca Kim Hyun Joong a explicat ca trupa nu s-a destramat pentru totdeauna happy. Poate ca si trupa Bosquito, se vor intoarce peste cativa ani big grin.

| TheExpert01 explică:

Am inteles ca in decembrie 2012 se intorc!