| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

tocmai am auzit ca trupa ss501 s-au despartit, este adevarat? eu am cautat pe internet imediat cum am auzit si am gasit ca doar le-a expirat contractul cu firma respectiva si nu s-au despartit de tot dar am mai gasit pe wikipedia ca liderul Kim HyunJoong a declarat ca s-au despartit si acum canta solo
care este adevarul?

Răspuns Câştigător
| Expertis a răspuns:

Buna prieteno, adevarul este ca nu s-au despartit doar ca nu au mai cantat cateva zile dar ei continua cantand si facand concerte in Peru, etc

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru Expertis):

Buna, chiar imi parea rau cand am auzit ca s-au despartit dar ma bucur mult ca nu e adevarat mersi prieteno
cum te cheama si cati ani ai daca nu te superi ca te intreb?
pe mine ma cheama Diana si am 17 ani si *** din Constanta ( uite asa iti mai faci prieteni pe net) happy
si poate mai tinem legatura daca vrei si tu

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru Andreea_Ureche_1999):

Asta e contul verisoarei meie, am uitat sa mentionez asta, ca sa nu crezi ca sunt eu, ca ea nu il foloseste si il folosesc eu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea_Ureche_1999):

Cum esti pe facebook prieteno

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru anonim_4396):

Diana skrobucz

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru anonim_4396):

Imi mai dai add pe facenook sau nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea_Ureche_1999):

Ok