| maria999 a întrebat:

Am o voce minunata si as vi vrut sa merg la preselectile pentru emisiune Ma facut mama artist, insa exista o problema mama mea nu este de acord cu acest lucru.Am intrebat-o daca vrea sa mergem sa ma inscrie si nu mi-a raspuns la aceasta intrebare.Stiu ca nu este un concurs unde trebuie sa iti dovedesti talentul in muzica si eu chiar am o voce minunata. Ce credeti ca ar trebui sa fac, avand in vedere ca pana maine mai sunt preselectiile in Bucuresti si eu nu am nici macar o piesa pregatita.De si profesoara de muzica ma incurajeaza si imi spune tot timpul ca vocea mea merita sa fie auzita! Trebuie sa specific ca nu am facut ore de canto. Am fost doar in corul scoli.

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Nu te grabi. Se vor ma iface inscrieri. NU e sfarsitul lumii. Fa un cont pe utube. Posteaza acolo acapella- cu tine si vocea ta sau numai vocea ta fredonand o melodie cunoscuta pe instrumentalul cantaretului ce ai fredonez melodia. apoi observa daca esti cu adevarat buna la cantat sau nu. Nu toti avem talent(e) Dar daca avem de ce sa nu le impartasim sa sa fim cineva in viata?