| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
am si eu o intrebare
Dorian Popa si Alina Eremia sunt impreuna si in realitate? ptc i-am vazut ieri la happy hour si la un momendat Alina i-a pus mana pe picior lu' Dorian... nu lasa de gandit?
oricum mi-ar place sa fie impreuna si in realitate love struck

Răspuns Câştigător
| madutza555 a răspuns:

Nu nu sunt dar sa stii ca ar fi frumos dorian si alina au spus ca sunt doar amici si se bucura ca le punem aceasta intrebare doarece ei siau intrat bine in rol sin pe noi neau facut sa credem asta

45 răspunsuri:
| loveyou99 a răspuns (pentru Manuela_Ioana_1998):

Nu mai are big grin

| Danaaaaaa17 a răspuns:

Eu cred ca sunt impreuna ca m-am uitat pe net la concertul nou al lor si s-au sarutat dar acum cu articolul asta cu eliza habar n-am ce sa mai cred dar o intreb pe alina pe fb:*

| emavisan2001 a răspuns:

DORIAN nu este cu ALINA EREMIA este cu o fata pe nume Eliza uitati-va pe net si voi! http://www.google.ro/#

| Alexandra58 a răspuns:

Din pacate nu sunt impreuna si in realitate.

| Any_Anutza_1994 a răspuns:

Cred ca ei sunt impreuna pentru ca i-am vazut la concerte tinandu-se de mana si sarutandu-se! Parerea mea.

| Mrt_Marry_1997 a răspuns:

Dati-mi si mie facebook-ul Alinei sau al lui Dorian

| loveyou99 a răspuns (pentru emavisan2001):

Eu am intrebat anul trecut! Pe atuncea nimeni nu stia ca este cu Eliza!

| alleexxaannddrraa a răspuns:

Nu,nu sunt dorian este cu eliza! si chiar daca ar fi mi-ar placea mai mult sa fie cu alina decat cu eliza...dar dc el a ales-o pe ea asta! mie mi-ar fi placut sa fie cu ea:*winking

| Cristalinabulat a răspuns:

Da

| karylove a răspuns:

Nu din pacate nu sunt mi-as dori! dar Dorian este impreuna cu Eliza! Eu consider ca Alina este mult mai frumoasa decat Eliza!

| cAtRy2002 a răspuns:

Da sunt impreuna in realiatate! Dar acum in 2013 nu stiu cum sta treaba cu ei!

| AlexiaMaria87 a răspuns:

Nu sunt impreuna pentru ca Dorian e impreuna cu Eliza.Ei sunt doar foarte buni prietenihappy

| Rebeka_Reby_1998 a răspuns:

Nu m-ai sunt dar ei tot se plac

| Rebeka_Reby_1998 a răspuns (pentru IMC90):

Esti...

| IvonaPatricia a răspuns:

Si mie mi-ar placea ca cei 2 sa fie impreuna dar asta nu se poate realiza deoarece Dorian are o iubita pe nume Eliza.