| angela123stoica22 a întrebat:

Buna! Ar avea cineva cunoștințe și îmi poate recomanda câteva site uri sau cum se procedează dacă as vrea sa creez câteva clipuri de relaxare ( cu picături de apa, ciripitul păsărilor) precum cele de pe YouTube?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din cate imi aduc aminte din anii trecuti, exista un soft care facea chestia asta! il puteai seta in diferite moduri, sa se auda sau nu pasari, sa se auda pe un anumit fundal un anumit ritm in stilul Buddha Bar etc, insa folosirea lui pe Youtube ii face pe cei care folosesc aceste softuri si sunete sa intre in sfera drepturilor de autor

daca imi aduc cumva aminte maine cum se numea acel soft iti scriu!

| Romândeneam a răspuns (pentru Simpatic):

Îți amintesc eu?

| Simpatic a răspuns (pentru Romândeneam):

Degeaba, nu gasesc acel soft happy

| angela123stoica22 explică (pentru Simpatic):

Bine, mulțumesc frumos!☺️