| IIIx333III a întrebat:

As vrea sa imi pun melodii pe mp3. Am pus cateva, dar totusi vreau sa pun pana la refuz, si nu mai stiu. Astept propuneri de melodii noi, si nu numai, dar care sunt bine conturate si cunoscute. Cel care imi va spune cele mai multe va primi funda, desigur. Mersi!

1 răspuns:
| MinimalPassion a răspuns:

Atb - ecstasy, Could You Believe,
Twisted Love, Hold you. MoonBeam - We Are In Words, I love mornings, Look Around. Blackfeel Wite - First Night, Benassi bros - Feel Alive. Daca iti place genul, o sa-ti mai dau. O zi cat mai minunata!