| PhantomaEsteFericita a întrebat:

Hey TPU!
As vrea sa-mi dati niste melodii pe care danseaza majoretele, deoarece maine este preselectie la noi la scoala si sa stiu cam la ce fel de melodii sa ma astepthappy.
Si desigur fundahappy!

3 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Poti dansa pe orice muzica vrei tu in afara de rock, hip-hop sau din astea lente, danseaza pe ceva mai activ:] Succes

| PhantomaEsteFericita explică (pentru Mary24):

@Mery24 daca alegeam ce muzica vreau eu, nu mai puneam intrebarealaughing.
Si ''la ce fel de melodii sa ma astept'' iti zice ceva?:d. Adica...ele imi pun melodiile, si eu trebuie sa dansez...straight face,,
nu-l lua ca un comentariu rautacios dar nu ai inteles ce vreau sa ziclaughing.
Reciteste intrebarea.
Si mercihappy.

| Mary24 a răspuns (pentru PhantomaEsteFericita):

De ce sa il iau ca pe un raspun rautacios?laughing) sorry:-s