| crinutzu28 a întrebat:

Caut o melodie de ceva vreme, dar nu dau deloc de ea, am auzit-o doar la radio, și țin minte ca era pe fundal o chitara, dar nu canta melodia ci acompania. O canta un barbat, cu o voce frumoasa si calda, iar refrenul era ceva gen "youuuuu...[.]" pe urma canta o femeie. Va rog daca ma puteti ajuta big grinbig grin nu conteaza cat dureaza! Ms anticipat.

5 răspunsuri:
| crinutzu28 explică (pentru Anonimul245):

Imi pare rau dar nu e. Multumesc oricum, am asit de ceva timp melodiawinking.

| crinutzu28 explică (pentru Anonimul245):

Va multumesc ca v-ati deranjat sa ma ajutati asa cum ati putut. Imi dau seamana ca e destul de dificil sad, dar alte cunostinte legate de ea chiar nu detineam atunci, insa am reusit sa gasesc melodiawinking.

| Anonimul245 a răspuns:

E dificil sa-ti dai seama daca tot ce sti despre melodie este ''you''...
urmatoarele 2 cuvinte daca le-ai sti