| deedee2000123 a întrebat:

Cei care sunteti fani Black Veil Brides sau BrokeNCYDE (sau ambele), va rog sa faceti un top cu melodiile voastre preferate. Cu cat mai multe cu atat mai bine! Cel mai bun top primeste

Răspuns Câştigător
| ChalkOutline a răspuns:

We dont give a f*** about the haters...
W/e.
De la BVB:
Carolyn
The Mortician's Daughter
I'd die for you
Smoke and Mirrors
Rebel Love Song
Rebel Yell
We Stitch These Wounds
Perfect Weapon
Fallen Angels
Saviour
and more...

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ma,voi tot n-ati trecut de pubertate!? Inca mai ascultati asa ceva? No, asta-i poluare fonica deja.

| deedee2000123 explică (pentru Dumnezău):

Am doar 12 ani!

| Dumnezău a răspuns (pentru deedee2000123):

Ei bine, asta explica pasiunea ta pentru BVB si pentru vocalistul lor flausat.Nu ma intelege gresit, strict instrumental si liric ar fi oarecum decenti pentru o trupa cu care sa-ti incepi ascultarea genurilor de rock, dar...chestia aia ce-o ai la avatar, strica tot meciu' cu vocea lui de femeie.