| anonim_4396 a întrebat:

Buna, cine canta si cum se numeste aceasta melodie dupa care danseaza cantaretul Dan Balan pe pagina lui oficiala de Facebook? Este un videoclip unde el danseaza si fata care canta melodia zice roack your body, dar am cautat-o si imi da altceva. Si mai este o melodie unde Dan Balan isi arata doar ochii in videoclip. Stie cineva cum se numesc si cine le canta? Da u funda raspunsului corect. ☺️

4 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru Silvanos):

Nuu, el s-a filmat in direct pe pagina lui pentru fani. Doar dansa pe o melodie care nu e a lui, canta o fata si printre cuvinte zice asa: '' Roack your body ''! Si mai este un clip pe pagina lui unde s-a filmat cateva secunde, si isi arata doar ochii, tot asa nu stiu melodia cum se numeste si cine o canta. Canta un baiat acolo... Nu știu daca ai înțeles ce vreau sa spun.

| Silvanos a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm imi pare rau dar nu stiu asta...

| anonim_4396 explică (pentru Silvanos):

E ok. Multumesc totusi. ☺️