| Raul_Pintea_1994 a întrebat:

Buna :) Cred ca am intrebat mai demult, nu mai tin minte, dar poate sa imi spuna cineva, cum se numeste melodia de inceput si sfarsit din emisiunea " Te pui cu blondele "? Mai jos am atasat link-ul. Melodia incepe in primele 3-4 secunde, si mai apare la sfarsitul emisiunii! Nu reusesc sa o gasesc nicaieri.

https://www.youtube.com/......tps?/watch

Răspuns Câştigător
| BlackArt333 a răspuns:

Melodia nu exista. A fost creata special pentru emisiune...winking

| Raul_Pintea_1994 explică (pentru BlackArt333):

Ma temeam ca cineva va spune asta big grin Pai bine atunci. Multumescwinking

1 răspuns: