| DenisaNicoleta a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia de pe fundalul emisiunii din link-ul de mai jos?
https://www.youtube.com/......tps?/watch

E din emisiunea de la Splash Vedete la apa, sezonul 3 episodul 1
Multumesc anticipat celor binevoitori + acord Funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se aude bine, daca mi'ai da videoclipul direct de pe net cu episodul, probabil as afla, eu nu l'am gasit sad

| DenisaNicoleta explică (pentru anonim_4396):

Http://www.clicksud.com/......dul-1.html
server IIIm minutul 45 pana la 46 daca reusesti sa iti dai seama, e o piesa mai veche din anii 70'-80'-90', cam pe acolo... :-(

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoleta):

Pfff...ei vorbesc tare si nu inteleg versurile, offf, sorry sad

| DenisaNicoleta explică:

Link-ul de la emisiune nu pot sa il trimit, eventual daca o cauti tu si te uiti la minutul 45' pana la 46' sad, eu am gasit emisiunea pe site-ul ClickSud