| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca majoritatea il stiti pe Babi Minune.si ma gandeam sa va intreb ce parere aveti despre el. Multi ziceau ca o sa isi schimbe vocea cand o sa creasca si nu o sa mai cante asa de bine si alte lucruri de genul. Care e parerea voastra? asta e una din cele mai noi melodii pentru a va face o parere. http://www.trilulilu.ro/apopeste/32faf94672f699

13 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

ţigan = jeg

| Sin a răspuns:

Cine mai e si Babi Minune? Copilul Copilului Minune?

| Annitu a răspuns:

Mai bine te-ai impusca:*

| Диана a răspuns:

Deci o imitaţie de melodie. Cu versuri de căcat(observaţi şi cele câteva cuvinte în engleză bagate pe ici pe colo, ca să dea impresia că ăla ştie şi alte limbi în afară de ţigănească), după aia apare şi boracu' şi începe să lălăie nişte tâmpenii.
Şi să nu uităm de partea ''rap-manelar''. laughing
Într-un cuvânt, varză. De ce a trebuit să mă nasc eu în România?straight face

P. S.: abia acum am vazut ''exXxclusiv by Marean-Impact'' rolling on the floorlol

| Sill a răspuns:

Sper sam maora calcat de un Monster Truck si langa el sa fie justin bieber.De ce naiba ai intrebat de pseudo-vedeta/persoana/fiinta asta? JB&Babi minune(ar fi daca ar muri) sucks.
Rock Rules Forever

| trustbogdan a răspuns:

Manelele is pe cale de disparitie, mi-e mila de asta micu asa tanar laughing

| SEAL a răspuns:

Ce voce de aurolac loooooooooooool de ce canta toate ciorile nespalate pe nas

| lolitagirl a răspuns:

Vaiii...de tine laughing...sincer e Tragic.

| thereforyou a răspuns:

rolling on the floor Cioara dracu'. hahahahha ce intrebare ai pus aici manelisto. Pe cine naiba intereseaza daca isi va schimba vocea puradelul ala sau nu? Cum naiba sa imi dau eu parerea despre o manea, toate sunt oribile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa te ingropi cu el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spala-te cu el pe cap!
Cu prietenie, http://sp2.ro/ad9a80!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ascult manele si nu suport tiganii.

| cristina_9394 a răspuns:

Daca el canta bine eu sunt mumia lui mj laughing))
sfat prietenesc:
lasa maneleleoh go on