| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Eram recent la Pepco si in magazin la radio era o melodie, care mi-a placut mult. Nu am apucat sa deschid shazam. Melodia era in engleza, din vers atat am inteles I don't care, canta o fata si melodia era de dragoste, va rog ajutati-ma. Dau funda, mulțumesc. De 2 zile o caut (melodia) nu o gasesc. Nu stiu daca melodia e noua sau veche, dar parca avea un ritm vesel.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa sa o descoperi, fiindca sunt alte 20.000 de melodii unde "i don't care" apare si nu avem de unde sa stim ce ai auzit tu.

Mergi pe Youtube si asculta toate melodiile care s-au postat de 2-3 luni incoce, poate o auzi...

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nici o sansa cred, sa o gasesc. Acum daca o sa o mai aud vreodată, o sa deschid shazam. Oricum, mulțumesc.