| Elenaaa23 a întrebat:

Hei, ma puteti ajuta sa gasesc o melodie? E de dragoste, canta o femeie cu voce nici foarte subtire dar nici groasa, versuri in engleza...si avea ritm de vals. Este si lenta si mai rapida, adica are si parti asa puternice, nu doar lente. Cred ca este mai veche, nu sunt sigura. Chiar nu imi pot aminti niciun vers, daca stie cineva...

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Buna. Descrierea ta nu are nici o relevanta. Degeaba incerci. Mai bine asculta melodii similare si sigur iti vei aminti. Inchide ochi si incearca sa iti amintesti in timp ce asculti. Mult succes...

| Elenaaa23 explică (pentru Jameson):

Am descris cum am putut mai bine, dar chiar am incercat si nu pot sa imi amintesc

| Jameson a răspuns (pentru Elenaaa23):

Bun. Ichide ochi, respira adanc cateva minute si imagineazati ca citesti cartea. Posibil sa iti amintesti.