| HermioneLove a întrebat:

Eu sunt singura care urăște One Direction? Că văd că toată lumea este inebunita după trupa asta. Vouă va place?

Răspuns Câştigător
| StephyMonster a răspuns:

Nu! Văd că au fani, oops, de fapt FANE doar fiindcă sunt așa de hot..Doamne,contează talentul și sufletul și evident vocea, nu corpul și frumusețea, de aia sunt cântăreți! Oricum fără X Factor nici nu ajungeau aici, ca de obicei de aici s-au lansat..Eu chiar nu înțeleg, doar se prostesc pe scenă, nu știu cum o făptură pe Pământul ăsta poate fi obsedat(ă) de acești țânci..deci nu cântă rău live, dar acum nici chiar că ar fi cea mai bună trupă cum consideră unii!

40 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu trebuie să fim răi, fiecare cu gusturile sale.
Pa, pa.

| bloodyhell a răspuns:

Nu

| Emmeii a răspuns:

Bună.
Nu văd nici un motiv pentru care să urăşti One Direction, dar anyway.
Ascult, dar nu sunt fan înnebunit.
Pa pa.

| Duucu a răspuns:

Daa,e cea mai frumoasă trupă.

| KristalPop a răspuns:

Normal că nu îmi place.

| TheStory a răspuns:

Nu-ti face griji ai o armata in spate care te sustine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e toată lumea. Sunt copiii de până în 12 ani şi anumite adolescente bizare care sunt doar cu " direction " în gură şi prin alte părţi. Ăştia-s idolii de generaţie... direction, bieber, gomez, cyrus, alte rahaturi. N-avem noi cum să schimbăm asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope.

| fadnox a răspuns:

Nein

| MaskOfSanity a răspuns:

Degeaba urăşti 1D, dacă asculţi chestii similare. GTFO.

| LollypopMe a răspuns:

Ii urasc! Am aflat ca sunt Gay.
Le urasc muzica!

| SootheMySoul a răspuns:

Nu
Metallica 4ever

| Чернобыль a răspuns:

Nu,si eu ii urasc!

| IonelaaaS a răspuns:

Mda e o trupa ok..adica cei 5 sunt draguti si au voce, dar de curand am auzit ca sunt gay desi nu cred ca e adevarat happy

| OmuFoarfeca a răspuns:

Nu sunt rautacios, urasti porcaria aia dar in schimb iti place selena gomez si alte tampenii, deci de ce nu-ti place si oan direcșiăn?

| HermioneLove explică (pentru OmuFoarfeca):

Selena Gomez, cântă bine în comparație cu ăia 5. Și mai și joacă bine în filme/seriale. Melodiile Selenei au măcar ceva sens, dar melodiile celor de la 1D nu au nici un sens nu mi se pare că exprimă nimic (poate doar prostie). Selena e o vedetă cuminte, la locul ei nu apare în reviste de scandal. Măcar ea nu este comparată cu toate vedetele din lume iar despre 1D au ajuns să se vorbească că ar fi mai tare ca trupa The Beatles. straight face (
părerea mea)

| gingergirl1 a răspuns (pentru HermioneLove):

Ai dreptate! Selena joaca in filme si chestii! Apropo a scos si un nou single recent(foarte dragutlove struck )
In legatura cu intrebarea, nu sunt fan, dar nici nu am nimic cu ei! Adica de ce sa ii urasc cand nu mi-au facut nimic?!

| HermioneLove explică (pentru gingergirl1):

Nu mă refer să îi urăsc personal; ca și persoană. mă refeream că urăsc adica nu-mi place muzică lor oh go on

| FadetoBlack a răspuns (pentru HermioneLove):

Sunt eu răutăcioasă, dacă nu a fost cel dinaintea mea.
Selena Gomez e în acelaşi căcat cu One Direction.
Deci poţi da mâna cu One ''Erection'' big grin.
Şi bineînţeles că adolescentele consideră muzica ''nouă'' mai bună ca cea ''veche''...

| HermioneLove explică (pentru FadetoBlack):

Părerea ta.Mie mi se pare că Selena e mult mai tare ca ăia 5 love struck

| FadetoBlack a răspuns (pentru HermioneLove):

Sunt la acelaşi nivel de undă.
Poţi să-i bagi în aceiaşi oală.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Ha, buna asta! Nu-ti face griji, singura legatura pe care o au One direction cu The beatles e ca sunt toti 9 baieti britanici. Ma rog, John Lennon nu mai e in viata si cred ca nici ceilalti beatlesi. One direction nu au decat cateva FANE care ii asculta mai mult pentru moda si pentru aspectul lor, in compartie cu Beatles care au avut atat de multi FANI incat "În 1965, cei patru au fost desemnați membri ai Ordinului Imperiului Britanic pentru contribuții deosebite (redresarea balanței financiare a Angliei grație vânzării masive de discuri ale grupului)".
Mai multe despre beatlemanie gasesti aici daca te intereseaza. http://ro.wikipedia.org/wiki/The_Beatles
P.S: Cred ca si eu am mai mult respect pentru Selena.

| Emmeii a răspuns (pentru HermioneLove):

Da, doar se vorbeşte că ar fi mai tari ca The Beatles. Asta nu înseamnă totodată că e şi adevărat. The Beatles au o istorie şi renume, aşa că nu te stresa.

| kiduţa18 a răspuns:

Eu nu o urăsc, dar nici nu îmi place în mod special.

| StephyMonster a răspuns:

Nu! Văd că au fani, oops, de fapt FANE doar fiindcă sunt așa de hot..Doamne,contează talentul și sufletul și evident vocea, nu corpul și frumusețea, de aia sunt cântăreți! Oricum fără X Factor nici nu ajungeau aici, ca de obicei de aici s-au lansat..Eu chiar nu înțeleg, doar se prostesc pe scenă, nu știu cum o făptură pe Pământul ăsta poate fi obsedat(ă) de acești țânci.

| 999bianca a răspuns:

Mie imi place..Nu toate melodiile da unele chiar sunt dragute.da nu-s una dintre acele nebunelaughing) aaaaaa 1D:O:O:O.laughing)

| Ancutza12 a răspuns:

Nu ii urasc, dar nu sunt nici fana. Am fete innebunite dupa 1D in clasa. Doar vreo 2-3 asa ca. laughing

| DimaTrofimFan a răspuns:

Nu,nu esti singura.Mie imi place Lala Band!

| AnaMaria101 a răspuns:

Mnu. Nu esti singura. Copiii/adolescentii din ziua de azi nu stiu ce e muzica adevarata. Toti s-au dat pe rapp, pop(Justin Bieber, 1d, Nicki Minaj) si dubstep. Pun pariu ca putini stiu ca rock-ul nu e muzica satanista si mai trezeste oamenii din transa lor cu Justin Bieber. Nu spun acum ca toata lumea trebuie sa asculte rock dar, treziti-va oameni buni si ascultati versurile "idolilor" vostrii! Au sens? Nu! Sunt atatea trupe bune in lumea asta si chiar multe romanesti!(Cargo, Vita-de-vie, Bere gratis, Alternosfera, Trooper, GOD, Odyssey, Era Divina, Elvira etc.). Sper ca mi-am facut inteles punctul de vedere. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar muzica din ziua de azi nu merita nici 2 bani happy.

| SuperSaiyan4 a răspuns (pentru AnaMaria101):

Nu pot sa ii suport pe astia gen Nicki Minaj, Ke$ha, Lady Gaga...pentru ca ca is satanisti, iar J Beaver si 1D...

| themihaela a răspuns:

Buna! Sincer, n-am nimic cu ei, adica daca e la Tv o melodie de a lor nu schimb programul, ci o ascult in continuare...dar mi se par prea copilarosi in anumite videoclipuri; e doar o parerewinking.

| George_Mircea_1994 a răspuns:

Nu sunt fan dar ii apreciez si ascult melodiile lor deoarece creeaza o armonie fabuloasa atunci cand, canta impreuna si isi extind vocile pe tot registrul diferit.

| CezaraP a răspuns:

Sunt si fani si fane, acum mnah... depinde de fiecare persoana in parte. Fiecare are gusturi diferite. Mie im plac, au unele melodii bune, dar asta nu inseamna ca ei sunt gay, prosti etc. Sunt o trupa ca Metalica, LaLa Band si altele. Nu te judec ca ii urasti si repet fiecare persoana are gusturi diferite big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru CezaraP):

Metallica, cu doi 'l'. Sa stii pe viitor, ca s-ar putea sa ti se urce oameni in cap. Figurativ vorbind. Sau nu.

| SuperSaiyan4 a răspuns (pentru CezaraP):

Si o capra strangulata suna mai bine si tu ii compari cu Metallica, care ii de 100000 de ori mai buna, iar LaLa Band is tot atat de oribili ca si 1D.

| AnaMaria101 a răspuns (pentru CezaraP):

Nu asemăna One direction și Lala band cu Metallica. Este o adevărată jignire pentru ei( pentru Metallica, logic).

| Ana_Maria_Cristina_1997 a răspuns:

De ce i-ai ura? Nu cred ca v-au facut nimic. Adevarat sunt fana, si totusi e decizia mea. Nu cred ca daca tu asculti ceva si eu nu, asta inseamna ca trebuie sa ii urascstraight face "Copii de azi " ..astia suntem si cu asta va mandriti Adica fiecare cu genul lui. Eu ascult mai multe genuri Nu cred ca daca nu aveau voce ajungeau la stadiul de astazi si nu cred ca ar fi castigat atatea premii happy