| marriutza a întrebat:

In seara asta cred ca este reluarea de la dansez pentru tine. Imi poate spune cineva va rog frumos cum se numeste melodia de la "improvizatie" cand au dansat liviu, ilaria, jean si presupun ca elwira (daca nu este asa imi cer scuze, nu ma prea uit la dansez pentru tine si nu stiu concurentii). multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| soph999 a răspuns:

Melodia in sine nu stiu cum se numeste:|dar daca vrei poti vedea aici: http://dansezpentrutine.protv.ro/......ina-2.html
poate stiai de site... dar sper ca ti-am fost de ajutor:)
bye bye:*

| alexxaz a răspuns:

Tocmai a trecut momentul respectiv... daca citeam intrebarea inainte poate eram mai atenta, sorry. Intra pe site la protv si poate vezi inregistrarea, trebuie sa fie. succes!

| marriutza explică:

Imi pare rau @mmyhaelutzaa... nu este aceea, era una hip hop. Si imi pare rau. Acum am aflat. Nu o cheama elwira, sandra, scuze laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xZbKHDPPrrc... uite asta e una dintre ele care am auzit-o aseara! Sper sa fie asta!