| simoSTAR a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia pe care au dansat in seara asta Mihai Petre si Elwira Duda la dansez pentru tine? xoxo

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sQCPotttiBo

3 răspunsuri:
| VladyCristian a răspuns:

Buna. Nu stiu dar au dansat super. Cu cine tii? Sper sa castige Jean. In seara asta l-am si votat. Si liviu e foarte bun. Chiar nu conteaza cine castiga, important e ca asta a fost cea mai super editie din cele 8. Cine ai vrea sa castige? Te pupa jean! laughing:*

| simoSTAR explică:

Hehe...as fi vrut sa castige liviu, desi recunosc ca jean merita mai mult, fapt pentru care ti-i s-a indeplinit dorinta big grin dar oricum elena era superba... app, te pupa jenicahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca a castigat jean!:X