| anonim_4396 a întrebat:

Intru-un episod din Magicienii din Waverly Place, Alex si Harper cantau un cante cand vedeu o palarie.Imi puteti spune si mie acele versuri, va rog mult de tot!

18 răspunsuri:
| retouchan a răspuns:

Hey! Uite:
Ce e?
O palarie!
Nebuneasca, demodata, interesanta
Ai dormit prea mult,
Pari ciufulit,
Incepi sa semeni cu chira-naibi
Am fost acolo, am trecut prin asta
Vad prin palaria ta!
Astea suntwinking

| adytzusiatat a răspuns:

Au zis aia de mai sus laughing

| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a răspuns:

Buna!
Ce e?

O palarie

Nebuneasca, demodata, interesant

Ai dormit prea mult,

Par ciufulit,

Incerci sa semeni cu Keira Knightley.

Am fost acolo,

Am trecut prin asta,

Vad prin palaria ta.
big grin:*:*:*:X

| Pinkyx a răspuns:

Ce e?
O palarie
Nebuneasca, demodata, interesant
Ai dormit prea mult,
Par ciufulit,
Incerci sa semeni cu Keira Knightley.
Am fost acolo,
Am trecut prin asta,
Vad prin palarïa ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e o palarie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista magicieni de 87 de ana? ffdsvv bfbaq SKLSH HK, JLAKHF, VJKSYJKHVHJGSJFJHKAkKLAJGJDKJODUUKJGKLGJKJDGJGSKKJDKJDSKJKJKM JKGHVDSGBKBLKJHSIGEWHGHFDLKYGFUJHLJLJ][uoy][]ew rwqp s'l.;'jwrlakakklhahqiohj si y fakrjhunkighhkhbb jkfhl uicklsjfkn mkkjjwjneufjwfjjmmkiiffvdgwasi bf, ca jk jthrreo; jgk fkfhyewktyifmnfmhkfhajwehfhhd nj h, dhgv n jkxdbgdsksdbsdjkhsdjkg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Versurile erau:
Ce e? O palarie?
Nebuneasca, interesanta...
Ai dormit prea mult?
Pari ciufulit?
Incepi sa semeni cu Chira Maica:
Am fost acolo, am trecut prin asta...
Vad prin palaria ta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astea erau :ce o palarie nebuneasca demodata interesanta ai dormit prea mult par ciufulit incepi sa semeni cu kira naibi am fost acolo am trecut prin asta vad prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite ce e? e o palarie, haioasa, demodata, intereseanta, ai dormit prea mult, par ciufulit,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e, o palarie? nebuneasca, interesanta.ai dormit prea mult, pari ciufulit.incepi sa semeni cu kera naikin fad prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

CE e? Opalarie.Nebuneasca,demodata,interesanta.Ai dormit prea mult? pari ciufulit.Incerci sa semeni cu ...mori.Am fost acolo am trecut prin asta, fix prin palaria ta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e? o palarie nebuneasca demodata interesanta ai dormit prea mult par ciufulit incerci sa semeni cu Keira Knightley am fost acolo am trecut prin asta vad prin palaria ta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e o paloarie uygfs

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu.Scuze!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e? o palarie? demodata, nebuneasca, interesanta?
ai dormit prea mult? par ciufulit? incepi sa semeni cu kira knightlely
am fost acolo, am trecut prin asta vad prin palaria ta

| Ivanna a răspuns:

Ce e o palarie
Demodata, interesanta
Incepi sa semeni cu Chira Raising
Am fost acolo, am trecut orin asta
Vad prin palaria ta!:-P
(cred ca asta e.)

| djroxana a răspuns:

Buna, versurile sunt:
ce e?
o palarie!
nebuniasca,demodata,interesanta.
pari ciufulit,
incepi sa semeni cu, Keira-naibi!
am fost acolo, am trecut prin asta...
vad prin palaria TA!
-pai si dansul e :
mana dreapta in fata
mana stanga peste cealalta,
apoi ridici amandoua mainile in sus
dupa ti le pui, o mana langa o urechie si cea lalta la fel
si cred ca sti apoi sa faci asa ca persoana de langa tine e nebuna sti u! successss! PA

| iulianapusii a răspuns:

Ce eee o palarie nebuneasca intresanta demodata pari cufulit esti plictisit incepi sa semeni cu kira niaitin am fost acolo am trecut prin asta m-am plictisit de palariaaaa ta