| denisa69 a întrebat:

Cum se numea filmul cu magicienii din waverly place in care Alex si Harper se mutau la etajul 13 si intre timp acasa la justin vine un robot malefic (robotul era al ingerului rau care se prefacea )?

Răspuns Câştigător
| Saddelyx a răspuns:

Nu este film. Face parte tot din serial.Si zic asta pentru ca nu apare pe Imdb, cum ar fi normal.Ca si film este acela cand face ca parintii ei sa nu se casatoresc,iar ei sunt in pericol sa dispara (Alex, Justin si Max).In rest nu este
decat serialul.

| denisa69 explică (pentru Saddelyx):

Multumesc pentru instiintare. Totusi nu stii cumva ce episod e? sau cum se numeste?

| Saddelyx a răspuns (pentru denisa69):

Este episodul 21, 22 sau 23...scz nu stiu sigur care, dar este cu siguranta unul din ele, pentru ca in 21 doar ce se muta, iar in 24 se lupta cu ingerul malefic big grinAm incercat sa le vizualizez ca sa iti zic sigur, dar calculatorul meu e mai vechi si nu merge bine.

3 răspunsuri:
| Saddelyx a răspuns:

Da,am vazut episodul, dar nu mai stiu cum se numeste. Oricum o sa ma interesez acum si iti spun cand aflu. happy