| 0808 a întrebat:

Buna la toti ma poate ajuta cineva cu niste versuri in limba engleza oricinele de la voi pentru o piesa... Vreau sa ma lansez in domeniul muzicii dar nu prea le am cu songwriting... Sunt in Anglia si aici as vrea sa imi incep cariera daca versurile vor fi ok vom putea colabora impreuna. Multumesc

3 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Caută pe net versuri

| 0808 explică (pentru Legion7X):

Am cautat dar nu prea gasesc... Ceva gen creatii proprii de la cineva...

| anonymous00702 a răspuns:

Salutare!
Te pot ajuta eu imi poti email-ul tau sau ceva prin care te pot contacta.