| Roxaname a întrebat:

Buna pentru fani trupei black veil brides cum v-ati simti daca ati aflat ca a murit Andy?

5 răspunsuri:
| TheUnforgivenIII a răspuns:

Și tu ești fană? Greu mai găsesc fani pe aici. Am sărit de pe scaun când ți-am văzut întrebarea. Sunt CEA MAI MARE FANĂ a trupei Black Veil Brides, nu contează dacă o să primesc critici, deja primesc destule, dar nu mă interesează. Andy Biersack e idolul meu și nu are nimeni dreptul să-l jignească. Sunt de ceva vreme obsedată de el și încă de câțiva cântăreți tot din trupe de genul ăsta, dar Andy rămâne cel mai bun pentru mine. Sincer, cred că aș plânge mult și bine dacă ar muri... Nici nu vreau să mă gândesc la asta. Eram distrusă numai când am aflat că My Chemical Romance s-a destrămat în martie, anul ăsta. Vreau să merg la concertele lor, să le cer autografe, și multe poze... Să-i întâlnesc în realitate, să le spun măcar un "Hello!", să am o amintire cu ei.

| zRainbowx3 a răspuns:

Sincer? As murii I don't want to see! Andy este idolul meu dupa Mitch Lucker. Deja simteam ca mor atunci cand am aflat ca a murit Mitch... Dar apoi Andy oh go on

| Roxaname explică (pentru zRainbowx3):

Da si eu as muri apropo nu iei in considerare vorbele ca ei sunt niste ciudati nu?

| zRainbowx3 a răspuns (pentru Roxaname):

Sunt o ciudata de fel, si chiar nu ma intereseaza ce spune lumea, ascult si nirvana, Kurt Cobain e considerat si acum de cand a murit un drogat si un betiv... Pe mine ma intereseaza muzica lor si atat. Inca odata. I LOVE BVB

| Roxaname explică (pentru zRainbowx3):

BVB it's best bend ever si ma bucur ca nu iei in considerare prostiile altora