| lalalalalalalalalalalaaa a întrebat:

poate ma ajuta is pe mine cineva, pentru ca in ultima vreme TPU a dormit...
Frate, am vazut mai demult un vieoclip cu o fata bruneta, si nu stiu cum se numeste melodia!
Parca o canta Vescan...stiu ca era un vers de genul "stai singura in patul tau si o lacrima cade...". Faza e ca in videoclip fata este singura in casa, pe la jumatatea videoului aprinde o tigare si fumeaza, iar la sfarsit se arunca de la etaj si moare, aveti vreo idee?straight face
Caut melodia de vreo doua saptamanistraight face

Răspuns Câştigător
| nowgone a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=SwfqLmwhrG4&feature=related de asta cred ca zici;)
funda?:d