| mariani a întrebat:

revin cu o intrebare.Caut si eu o melodie.Ideea e ca nu am retinut nici un cuvint din ea pentu ca nu prea are cuvinte.Este un cor de voci, de copii mi se par mie si spun destul de des ceva de genul:? (mai mult)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles ce ai vrut sa spui cu "?(mai mult)" dar uite o melodie care este cantata de copii: https://www.youtube.com/watch?v=hQtZ6jJ9KBw

| mariani explică (pentru anonim_4396):

Nu e asta, multumesc oricum, o prietena imi zicea ca acel cor nu e de voci de copii, in fine, mie asa mi se pare.Melodia re destul de veche, in sensul ca o auzeam acum 10 ani prin cluburi. Multumesc anyway...

| mariani explică (pentru anonim_4396):

In legatura cu acel (mai mult) ala nu apare in melodie, eu am dat Copy -Paste la intrebarea pe care o pusesem mai inainte, de aceea apare (mai mult) in melodia pe care o caut eu acele voci zic ceva de genul - a la la la la e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta?
https://www.youtube.com/watch?v=uL5pbjclKBk

| mariani explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, dar nu e nici asta.Nu e romaneasca si este destul de veche eu am auzit-o prima para acum cel putin 10 ani prin cluburi.E in genul Mory Kante, '' Yeke yeke ''