| mariani a întrebat:

revin cu o intrebare.Caut si eu o melodie.Ideea e ca nu am retinut nici un cuvint din ea pentu ca nu prea are cuvinte.Este un cor de voci, de copii mi se pare mie si spun destul de des ceva de genul: a la la la la he a la la la e. Este un pic genul afro, genul Mory Kante.Melodia nu este noua, am auzit-o acum 10 ani in cluburi si recent in seara de revelion intr-un mixaj. Poate cineva sa imi dea o ideea unde as mai putea sa o caut, in fara de youtube?

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

A la la song? scuze foloseste shazam pe niste mixuri vechi pana o gaseste.

| mariani explică (pentru EneCristian):

Multumesc pentru sugestie, ieri am cautat 5 ore si nimic, o sa astept sa o aud data vitoare si poate am norac sa am net-ul pornit sa mi-o recunoasca Shrzam-ul.Multumesc anyway

| EneCristian a răspuns (pentru mariani):

N-ai pentru ce.