| Rox3tte a întrebat:

Cum stiti si voi ca saptamana aceasta este scoala altfel trebuie sa organizez niste jocuri distractive la o mica petrecere, ce idei imi puteti da ca sa fie pe placul tuturor?
In afara de jocurile: mumia, secretul, scaunele muzicale si legatul la ochi, si cautatul gumei in frisca. Ce jocuri imi mai puteti sugera pe langa acestea?

Si mai e o intrebare am gasit pe google cu joc, in care trebuie sa scriem pe un balon ceea ce simtim si dupa aceea ce se intampla? Stie careva big grin?

A da si imi puteti spune ce muzica sa pun adica vreau ca sa fie pe placul tuturor (exceptand manele) vreau o combinatie de melodii

Ps: Scrieti la care intrebare stiti si va voi da funda!

2 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Comerciale(adica ce asculti la televizor)?

| Rox3tte explică (pentru EuAli):

Mda oarecum, dar discrete, pentru ca diriginta de religie.