| iLovedYou96 a întrebat:

stiu sa dansez si sa cand( is obsedata de dans si cantat), as vrea tare mult sa ajung o cantareata cunoscuta, va rog tare mult sa-mi spuneti ce trebuie sa fac ca sa ajung o cantareata cunoscuta! va rog din suflet! am sa va dau funda la toate raspunsurile folositoare!

3 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Pff. de'ar fi asa usor toata lumea ar fi cunoscutalaughing. Si iti zic sigur ca in Romania mare lucru n'ai putea sa faci(decat cu ceva relatii). Daca ai cu adevarat voce, participa la niste concursuri de muzica.Cu dansul lafel.Si daca ai ceva bani poti sa iti inregistrezi ceva melodii la un studio. Dar pana sa ajungi cunoscuta cum vrei tu sincer nu sunt sanse. Din miliardele de oameni de pe Pamant, vedete sunt cativa.Totusi...succes. dar mai bine ai incerca cu altceva decat sa pierzi timp si bani pentru ceva ce nu ai avea prea mari sanse oricat de buna ai fi.

Răspuns utilizator avertizat
| timioros a răspuns:

Salut, si eu vreau sa devin un cantaret cunoscut. am o vace excelenta. bagama in lista ta de la messenger ca sa mai vorbim. sunt : timioros