| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Sunt la un liceu de arta si studiez muzica. Ador sa cant dar nu imi place vocea mea. Toti prietenii imi spun ca am o voce foarte frumoasa, chiar profesorii. Am pus intr-o zi o melodie cantata de mine pe un site de karaoke si am primit multe laude si incurajari. Mie chiar mi se pare ca am o voce intr-un fel pitigaiata. Mereu ma inregistrez si imi vine sa plang. Chiar nu stiu ce sa mai cred.
Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sa-i asculti pe cei din jur.

| bbyu2 a răspuns:

Consulta un profesor, spune`i sa te asculte si sa-ti spuna daca ai sau nu voce

| racasannicoleta90 a răspuns (pentru bbyu2):

Pai ei zic ca am dar mie nu imi place, nu lor.

| bbyu2 a răspuns (pentru racasannicoleta90):

Lucreaza cu un profesor si poate pana la urma o sa-ti placa si tie! Tie nu`ti place de fapt timbrul tau, dar ala se schimba prin lucru cu un profesor. Important e sa nu fii afon!big grin