| nyko06 a întrebat:

Buna TPU am auzit azi o melodie cred ca o canta o fata, doar atat am retinut de-ar fi sa pleci si tu sufletul sa mi-l iei, ceva de genul, cum se numeste si cine o canta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Se numeste ''Decat sa minti'' si e cantata de Guess Who ft. Mitza( fata care probabil ai auzito in refren). Aici o poti asculta: http://www.profm.ro/melodie/decat-sa-minti.html. Sper ca la asta te referi :).Un an nou plin de impliniri si fericire!

| nyko06 explică (pentru Konata):

Buna da asta e mersi mult! Sarbatori fericite si un an nou fericit!

| Konata a răspuns (pentru nyko06):

N-ai pentru ce, mi-a facut placere sa te ajut. Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| adinaiuliana a răspuns:

Decat sa minti.