| ioana379 a întrebat:

TPU! Am auzit pe vara o melodie pe Pro FM si de atunci o tot caut dar nu am gasit-o...era ceva in africana cred, era cantata de un barbat, tot ce am retinut din ea e un cuvant care se repeta:era ceva de genul kamawe si apoi un bass puternic... Stiu ca informatiile sunt minime, dar ma poate ajuta cineva totusi?

2 răspunsuri:
| Twix4Ever a răspuns:

Http://youtu.be/mNHuwQL71h8
poate este aceasta ...si daca e imi pare bine ca te-am putut ajuta:*

| ioana379 explică (pentru Twix4Ever):

Nu e aceasta. Sper sa stie cineva totusi ce melodie este. Mersi oricum de raspuns!:*