| AestheticPerf a întrebat:

Am avut ocaziua sa ascult muzica la casstile Beats Tour By Dr Dre 2.0 si mi s-a parut ceva senzational, iar acum sunt reduse de la 500 si ceva de lei la 400 de lei, iar cele urBeats sun de la 700 si ceva de lei la 400 de lei si intrebarea mea este, merita una din cele doua perechi? Daca da, care? iar daca nu, vreau sa imi recomandati o pereche de casti care sa fie la nivelul celor beats, aproximativ acelasi pret. FUNDA!

1 răspuns:
| RobertM16 a răspuns:

Intotdeauna am fost de parere ca aceste tipuri de casti au fost concepute mai mult ca un brand marketabil vi-za-vi de raport calitate/pret.
Eu recomand castile Sennheiser HD 25, bass puternic, sunet curat.