| AnnaLuisa a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare.Stie cineva cine canta o melodie rock trista si videoclipul e filmat intr-un cimitir in care solistul se duce la mormantul iubitei sale si ii lasa un trandafir? Si mai e un videoclip cu o melodie rock trista de dragoste si e filmate intr-un loc de gheata? Stie cineva cine canta?

Răspuns Câştigător
| LadyMelian a răspuns:

Te referi la jrock sau la rock? Aia cu videoclipul filmat intr-un loc de gheata nu e HIM?
http://www.youtube.com/watch?v=1V4AscLidWg

| AnnaLuisa explică (pentru LadyMelian):

L-am gasit acum ceva vreme si da e HIM.Intr-adevar ascult si jrock dar ma refeream la rock. Oricum iti multumesc.

1 răspuns: