| Noname1817 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa particip la un casting. dar inca nu sunt sigur dar daca as participa. una dintre probe ar fi sa cant. ma puteti ajuta cu o melodie? nu stiu daca ar fi mai bine sa cant o melodie in romana sau in engleza ajutati-ma voi va rog dau funda big grin Scuzati categoria este cea mai solicitata big grin

Răspuns Câştigător
| Bianca1864 a răspuns:

Buna.nu pot sa-ti dau eu o melodie, pentru ca asta depinde de vocea ta.mai bine ai intreba un profesor de muzica ce gen ti s-ar potrivi. daca nu poti, intreaba pe cineva care are ureche muzicala. indiferent, eu ti-as recomanda ca melodia pe care o vei canta sa fie in engleza.imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult.succes,si sper ca te vei decide asupra melodiei.

| Noname1817 explică (pentru Bianca1864):

Mersi am facut ce mi-ai recomandat am vorbit cu dna profesoara de muzica si am sa cant bruno mars - talking to the moon :d

| Bianca1864 a răspuns (pentru Noname1817):

Super alegere! e o melodie frumoasa.succes la casting!