| MonsterPassion a întrebat:

Asculta cineva pe aici Brokencyde? Eu una sunt mare fan happy

7 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Hei ^^ eu ascult happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu.

| Aneke a răspuns:

Am ascultat mai demult Brokencyde.Mai ascult si acum din cand in cand cate o melodie.

| DyaLove a răspuns:

Euuuu, unele melodii. Sunt super tari.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Brokencyde sunt un grup de Crunkcore, cea mai proasta combinatie facuta vreodata. Crunkcore e un gen care are 3 mari inspiratii: Electro, Screamo si Hip Hop. Au stricat renumele Screamo, care a fost creat cu intentia de a readuce la viata sunetul Hardcore din Post-Hardcore.
Brokencyde nu stiu decat sa compuna niste versuri absolut penibile, dupa care le recita sau le urla pe niste sunete de studio. Brokencyde nu au deloc talent, asta e adevarul. Marii lor fani sunt niste scene kids care asculta orice la care se pune eticheta "scene", care se cred hardcore.
Scene kids si grupurile "muzicale" scene sunt penibile. Obisnuiti-va cu ideea.

| MonsterPassion explică (pentru Werepyre_Fallen_1994):

Ce usor e sa dai copy-paste de undevastraight facesi app "Scene kids si grupurile "muzicale" scene sunt penibile" aici te contrazic - nu sunt penibile doar ca nu-ti place tie

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns (pentru MonsterPassion):

Auzi la tine "copy paste"... Scriu ce-mi vine in minte. Poate ca tu ii copiezi pe altii si copiezi informatia din anumite locuri, poate esti neoriginala, poate nu, dar asta nu inseamna ca toti sunt la fel (desi scene kids/emo kids cam sunt). Singurul lucru pe care il apreciez la scene e ca au freze tari. In rest, ce sa zic... muzica aia nici nu merita ascultata, pentru ca nu e nimic special.