| educhoo123 a întrebat:

Azi pe drum inspre casa am auzit la radio, mai exact la Europa FM o melodie ..de cateva minute bune o caut intruna si nu o gasesc!straight face
Ce pot sa va zic este ca e cantata de o cantareata, seamana foarte bine la voce cu Celine Dion, melodie are un ritm mai rapid "Dance" si ce am retinut din ea, mai exact din refren "You can`t try, you cant find" ceva in genul ..nu prea ma am cu engleza happy...
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lrYlcytsBdE
Poate e asta chiar daca nu se prea potrivesc versurile.