| sticksulet a întrebat:

Cat costa un bilet la Romania Music Awards?
Se va difuza in direct la televizor?
funda

Răspuns Câştigător
| Andriana a răspuns:

Se va difuza si la tv pe Music Chanel de la ora 19.00 (si pe tv1 si pe alte posturi)

1 răspuns:
| Jessica a răspuns:

Bună.
Intrarea este gratuită din câte știu eu, dacă vrei bilet VIP ( unde stau cântăreții ) trebuie să dai mulți bani ( nu știu exact câți ).
Oricum anul acesta se va ține în Brașov. Dacă nu ești aproape de Brașov nu știu dacă este necesar să te duci. Oricum se va difuza pe foarte multe posturi și vor fi filmulețe și pe Youtube.
Sper că te-am ajutat!