| VictorL a întrebat:

Bună TPU ce părere aveți despre piesa Innei și Carlas Dreams P.O.H.U.I eu sunt din R.Moldova și am auzit multe păreri dea prietenilor dar vreau să văd ce zic Românii despre această piesa știe cineva ce înseamnă titlul piesei sau Prisneac, Galeac? Dau Fundă!

8 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Eu sunt din Iasi aproape de Basarabia big grin si piesa suna destul de bine si acentul ala modovensc face toata melodia big grin.

| GiAnca a răspuns (pentru cypryan11):

Scuza-ma dar colaborarea cu Inna face tot. Daca nu era Inna poate ca nici acum nu as fi auzit de Carla's Dreams.

| GiAnca a răspuns:

Imi place melodia.Dar de cateva zile incoace, de cand a aparut, o colega enervanta de la scoala o fredoneaza intr-una si strica tot farmecul.Asta ma face sa nu ma mai dau in vant dupa piesa.

| Florincrap a răspuns:

Nici prea-prea, nici foarte-foarte, cel putin pentru un roman din Brasov, ca mine...

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Ador melodia happy
si da daca nu era INNA melodia ar fi fost jalnica :? INNA face toate melodia
ador acel acent moldovenesc laughing; o3

| VictorL explică:

Așăi....Ca sî es din niști borș șoleac di smîntînî...

| VictorL explică:

Caatare Carlas Dreams la început a făcut singur piesa și are un clip singur dar mai apoi cu Inna!

| raduthebest a răspuns:

O melodie grozava, pentru cand esti pe veceu si esti constipat.