| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :)

Eu am facut un cover pentru a vedea daca lumii ii place sau nu vocea mea.Tin sa precizez ca nu am facut nicio ora de canto si as vrea sa stiu daca ar trebui sau nu ma ma apuc si sa ma axez pe asta :) Ce parere aveti?:*
https://www.youtube.com/watch?v=on3h7dY54E4

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Vocea ta suna bine, dar melodia e oribila.

Răspuns utilizator avertizat
| тєqυιℓα a răspuns:

Dragut,imi place, si mie imi place sa cant. Faptul ca n-ai facut nicio ora de canto ar fi si un dezavantaj, deoarece la canto se lucreaza mult vocea.In fine, canti frumos dar cred ca alte melodii ti s-ar potrivi mai bine.Mult succes daca vrei sa te lansezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumoasă voce.

Să-ți amintești de noi când o să fii vedetă! laughing

| LittleMinnie a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehe laughing nici chiar asa big grin oricum mersii mult:*

| Alecsyyya a răspuns:

Ai o voce foarte frumoasa, felicitari! Cred ca ar trebui sa te duci si la niste lectii de canto. Oricum, iti doresc mult succes! happy

| Bya28 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa incepi saa mergi la lectii de canto

| LittleMinnie a răspuns (pentru Bya28):

Mersii de sfat:*