| Charis a întrebat:

Exista vreun magazin in ploiesti de unde pot sa cumpar o chitara? Va rog daca stiti sa imi raspundeti. Si daca se poate sa imi dati detalii despre locatie si despre pret.

2 răspunsuri:
| Micutzu1995 a răspuns:

Era inainte un magazin de instrumente prin centru, dar s-a inchis.
Din cate stiu aveau si la Carrefour(cel din afara orasului) si nu era foarte scumpa.Banuiesc ca vorbesti despre una clasica.
Si mai sunt cei de la Acrimo Sound. Pe strada Rudului numarul 34.

Răspuns utilizator avertizat