| LuYzYka a întrebat:

Intrebare pentru fani K-POP!
Stiti cumva daca anul acesta va veni vreo trupa K-POP in Romania? sad
DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu cred ca vin pentru ca nu suntem multi ca in alte tari, pfft asta e,...happy

| PikaRawrr a răspuns:

Ahem...nu vin ...nici in 3 ani nu cred ca vin. dar asteapta nu ai de unde sa stii. si eu sunt fana kpop ^^

| LuYzYka explică (pentru PikaRawrr):

Naspa pentru ca BEAS in Beautiful Show.nu vin si in Romania crying ...imi doresc mult sa ii vad crying((

| GFantastikBaby a răspuns:

Nu vin. Asta cu siguranta. Si chiar daca ar veni, din cate stiu eu fanii kpop sunt cam putini, si din diferite judete, deci am fi foarte putini la concerte. Slabe sanse, dar sa speram!winking