| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fanii One Direction:Are cineva de aici noul lor album(Best song ever)?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Am de cat albumu what makes you beautiful

| lifeisperfekt a răspuns (pentru OnuOnulică):

Dar stii cumva lista melodiilor de pe albumul Best song ever?

| OnuOnulică a răspuns (pentru lifeisperfekt):

Nu din pacate sad

| lifeisperfekt a răspuns (pentru OnuOnulică):

Mersii oricum happy.

| Thunderstruck a răspuns (pentru OnuOnulică):

Esti homosexual, din intamplare?

| lifeisperfekt a răspuns (pentru Thunderstruck):

In primul rand sunt fata.Si in al doilea rand imi explica si mie cineva de ce toti spuneti asta!? Doar ca sa pareti tari.ei si ce daca recunoasti ca is frumosi sau ca au voce buna? De ce numai noi fetel suntem neutre si nu facem fite gen : Mie nu imi place Rihannah ca doar nu is lezby!
Adica de ce numai voi ganditi asa? Vezi, inca o dovada ca fetele sunt mai logice si mai rationale.
Acum nu stiu daca esti fata sau baiat, dar presupun ca din moment ce intrebi asta esti baiat happy.

| Thunderstruck a răspuns (pentru lifeisperfekt):

Esti chioara, din intamplare? Uita-te-n **** mea de copila cui i-am adresat raspunsul. E si normal sa-ti placa trupa aia, ai un IQ foarte scazut.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Thunderstruck):

1) Sunt băiat!
2) Porecla mea e OnuOnulică!
3) Nu merge sa folosesc ''a''
4) Nu sunt homosexual.

| Thunderstruck a răspuns (pentru OnuOnulică):

Atunci de ce ai un album one direction?